<--
>--

Rechtbank pauzeert vordering tegen klant Gavita International 

Rechtbank pauzeert vordering tegen klant Gavita International 

Oude Meer, 20 oktober 2025 – Gavita International bevestigt dat de U.S. District Court voor het Northern District of Ohio heeft besloten de procedure met een van onze klanten op te schorten, naar aanleiding van een claim die is ingediend door ams OSRAM. De rechtbank heeft verder bepaald dat Gavita International, als fabrikant van onze Agrolux WEGA-portfolio, de positie van onze klant zal innemen in alle lopende of toekomstige procedures die met deze zaak te maken hebben.

"Deze beslissing, inmiddels onderdeel van het openbare dossier, onderstreept waar wij altijd voor hebben gestaan: eindgebruikers mogen niet verantwoordelijk worden gehouden voor geschillen tussen fabrikanten over intellectuele eigendom. Dat is simpelweg gezond verstand. Ons bedrijf heeft het initiatief genomen om de zaak te leiden en onze positie actief te verdedigen, zodat onze klanten — de telers — zich kunnen blijven richten op waar zij het beste in zijn: telen", verduidelijkt Marc Salvany, CEO van Gavita International B.V.

"Wij blijven volledig toegewijd aan transparantie, partnerschap en continuïteit. De rechtbank heeft het speelveld helder gemaakt — en wij staan klaar om te spelen. Gavita International blijft handelen met integriteit, en brengt balans en gezond verstand terug in onze sector."

Marc Salvany, CEO, Gavita International B.V.
Voor meer informatie:

Gavita International B.V.
communications@gavitainternational.com

Gerelateerd nieuws

Cucumbers Norway

Persbericht: Nieuwe ontwikkelingen te zien tijdens Fruit Logistica

Lees meer

Op de Fruit Logistica in Berlijn tonen we onze future-proof ontwikkelingen

Lees meer

Agrolux/Gavita International betrokken bij nieuw WUR-lichtmeetprotocol voor LED-verlichting

Lees meer

Direct contact met onze professionals

info@agrolux.com - +31 297 380 450